Volná pozice Péče o zákazníky

01.02.2019

Hledáme posilu do našeho obchodně-marketingového týmu na centrále v Praze 5 s nástupem možným ihned. Náplní práce je starat se o naše VIP zákazníky, připravovat obchodní nabídky, řešit nestandardní požadavky klientů.

Péče o zákazníky - asistent/ka obchodního oddělení

Náplň práce:

- Péče o stávající VIP zákazníky společnosti včetně pravidelných schůzek
- Příprava obchodních nabídek
- Řešení nestandardních požadavků stávajících klientů
- Podpora obchodního oddělení po administrativní stránce
- Řešení reklamací, pojištění a pohledávek
- Spolupráce při přípravě marketingových kampaní

Požadujeme:
- Velmi dobrou znalost českého jazyka slovem i písmem
- Uživatelskou znalost práce na PC (především Excel)
- Minimálně SŠ vzdělání
- Řidičský průkaz sk. B
- Znalost AJ na komunikativní úrovni
- Skvělé komunikační dovednosti
- Orientace na zákazníka
- Zodpovědnost za odvedenou práci, pečlivost
- Schopnost samostatného rozhodování
- Asertivitu
- Odolnost vůči stresu
- Zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:
- Kompletní zaškolení na danou pozici
- Zázemí stabilní společnosti
- Možnost profesního rozvoje
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Firemní telefon a automobil pro služební i soukromé účely

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis s motivačním dopisem na e-mail kariera@messenger.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pracovní pozice. Vybrané zájemce pozveme na osobní pohovor.