Telefon: 220 440 000

pomáháme / o messengeru

PARAPLE: Pomáháme vozíčkářům

Zdraví je pro práci messengera zásadní. Hluboce si vážíme těch, kteří i přes svůj hendikep dokáží překonávat překážky. Proto už více jak 10 let podporujeme Centrum Paraple, kterému pravidelně věnujeme využívání našich kurýrních služeb. To je to nejmenší, co pro vozíčkáře můžeme udělat.

www.paraple.czMISSE: Známé osobnosti a Messenger pomáhají postiženým dětem

Svět kolem nás nám není lhostejný. Ve spolupráci s divadelníkem Petrem Formanem jsme založili charitativní projekt Misse. Zajímavé osobnosti společenského života jezdí jako kurýři po městě a lidem, kteří se rozhodli finančně podpořit postižené děti, doručují dárcovské certifikáty.
Peníze vybíráme vždy na konkrétní děti a drahé přístroje, které jim ulehčí život. Uspořádali jsme již tři kola charitativního projektu Misse a rozhodně to nebylo naposledy. Jezdci už se těší, až opět vyjedou do ulic jako kurýři se žlutočerným batohem Messengeru, vlaječkou Misse a pomůžou tak dobré věci. Misse totiž není jen o finanční pomoci konkrétním handicapovaným lidem. Misse je o snu, že pro ně, kvůli nim a pro jejich potřebu vyjedou "hrdinové" a "bojují" jeden den pro jejich věc.

www.misse.cz

Petr Forman s majitelem Messengera Davidem Voverkou v den MISSE