Telefon: 220 440 000

Vánoční brigáda ve skladu / kariéra

Do našeho týmu aktuálně hledáme brigádníky do centrálního depa v Praze - Horních Počernicích (areál Big Box) s nástupem od 10. 12.

Nabízíme krátkodobou spolupráci - prosinec:

  • odpolední směna od 10.12. do 20.12. od 12:00 do 24:00 dle dohody
  • 9 pracovních dnů, výdělek až 16 200 Kč
  • možnost výplaty poslední den brigády v hotovosti
  • spolupráce formou DPP nebo IČO
  • vhodné zejména pro studenty

NÁPLŇ PRÁCE:

  • třídění zásilek od obálek po krabice (do 30 kg)
  • skenování čárových kódů
  • označování zásilek štítky

POŽADUJEME:

  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
  • trestní bezúhonnost
  • fyzickou zdatnost

Pokud Vás tato nabídka zaujala, ozvěte se nám na e-mail kariera@messenger.cz nebo zavolejte na tel. 731 620 225.
Do předmětu e-mailu uveďte název pracovní pozice.

Kontakt: Lucie Sulková, kariera@messenger.cz, tel.: 731 620 225
Adresa: MESSENGER, Areál BIG BOX, hala B1, Ve Žlíbku 1800/77, Praha 9