Telefon: 220 440 000

naše hodnoty / o messengeru

KVALITA BEZ KOMPROMISŮ

Zákazníci objednávají naše služby, protože vždy mají stoprocentní jistotu, že jejich zásilku včas a v pořádku doručíme. Reprezentujeme firmy, které nás využívají. Jsme zárukou kvality na trhu kurýrních služeb. Víme ale, že kvalitu nezaručuje pouze známé jméno firmy a skvělé technické zázemí, ale především naši lidé. Empatická telefonistka a kurýr, který i přes dopravní kolony dokáže zásilku doručit včas.

DYNAMIKA – TVOŘIVOST

Jsme kreativní a nebojíme se experimentovat. Klíčová je rychlost – neznamená pro nás jen co nejrychleji doručit zásilku. Na nestandardní objednávky dokážeme reagovat ihned a klientovi umíme poskytnout službu, kterou potřebuje právě teď – bez ohledu na to, že ji běžně nenabízíme mezi našimi produkty. Netradiční a speciální přání klientů jsou pro nás obrovskou inspirací k tomu, jakým směrem se budeme dále ubírat. Speciální zásilky nás prostě baví.

MESSE – RODINA

Naším cílem je udržet ve firmě týmového ducha a atmosféru rodinné firmy, která v Messengeru vládne už od založení. Věříme, že výborný kolektiv, kde se lidé navzájem respektují, je předpokladem pro zachování perfektní kvality našich služeb. Naši klienti jsou nám obvykle věrní po mnoho let. To také platí o našich zaměstnancích a kurýrech.

TRADICE – ODPOVĚDNOST

Byli jsme první městskou kurýrní službou na českém trhu, působíme více než dvacet let a po celou dobu naší existence se stále držíme na špičce největších městských kurýrních služeb. Vytvořili jsme standard a určili měřítka kvality pro náš obor. Své služby neustále vylepšujeme v závislosti na neúprosném tempu nových technologií a poptávce klientů. Přesto a právě proto respektujeme tradici a dbáme na zachování dobrého jména firmy.