Telefon: 220 440 000

partneři / o messengeru

 • Prague International Marathon
  Podporujeme běžce. Messenger je oficiálním kurýrem závodů pod hlavičkou Prague International Marathon. Skvělá spolupráce Messengera a pražského maratonu trvá již řadu let. Spojení kurýra a maratonce je symbolické, vždyť do dějin všech rychlých poslů jako první vstoupil bájný Feidippidés, který běžel se zprávou o vítězství v bitvě U Marathonu už v 5. století před Kristem.
  www.praguemarathon.com

 • Union film
  I pro kino je záruka rychlosti rozhodující. Náš kurýr musí pořádně šlápnout do pedálů, aby Váš film začal včas. Do artových kin Světozor, Aero a Oko v Praze doručujeme filmy na jednotlivá promítání. Členové Messenger Clubu do těchto kin mohou za nasbírané body získat vstupenky. Staňte se členem Messenger Clubu.
  www.kinosvetozor.cz - www.biooko.net - www.kinoaero.cz

 • TMM - Dostihy Velká Chuchle
  Pro každého kurýra je Praha jedno velké dostihové závodiště, ve kterém denně soupeří s časem. Messenger spolupracuje se společností TMM, které pořádá dostihy ve Velké Chuchli. Vzrušující atmosféru dostihových závodů si mohou užít i naši klienti, kterým několikrát ročně posíláme vstupenky.
  www.velka-chuchle.cz

 • Zoo Praha
  Zoologická zahrada v Praze patří mezi naše klienty už mnoho let. Díky vzájemné spolupráci si mohou naši zákazníci v Messenger Clubu vybrat vstupenky do Zoo Praha. Staňte se členem Messenger Clubu.
  www.zoopraha.cz