Telefon: 220 440 000

o messengeru

"Pro mne znamená Messenger rychlost, spolehlivost a příjemné jednání. Kromě hektických dní, např. před Vánocemi...a také Zdeňka Svěráka, jak padá z kola při plnění messengerovských povinností :-)"

Jarmila Krásová
Office Manager Regus EMEA FSC

"Pořádání akcí Prague International Marathon bývá často pracovním maratonem pro nás pořadatele. Díky Messengeru se nám daří ušetřit spoustu času, především se můžeme vždy stoprocentně spolehnout na profesionální služby - ať už během potřeb v průběhu roku nebo v rámci organizace akcí PIM běžeckého seriálu."
Carlo Capalbo
prezident organizačního výboru Prague International Marathon
"Messenger pro mě znamená kvalitu dodávaných služeb, které se v Praze jiná společnost nemůže rovnat a dále dobrého partnera nejen pro obchodní záležitosti ale i pro záležitosti charitativní."
Helena Blažková
Citibank
"Jedním z hlavních pilířů úspěchu Alza.cz je plnit přání zákazníků na spolehlivé a rychlé dodání zakoupeného zboží, proto jsme hledali partnera, který nám dokáže nabídnout takovou kvalitní službu. Rádi vidíme, jak Messenger přistupuje k našim specifickým potřebám a dokáže na ně rychle reagovat, je pro nás strategickým partnerem, který splní naše náročná kritéria na logistiku."
Alza.cz