Startovné na závody RunCzech za body v Messenger Clubu

25.02.2016

Také jste podlehli běhání, ale na žádné velké závody si zatím netroufáte? Za body v Messenger Clubu si nyní můžete vybrat startovné na květnový minimaraton nebo záříjový 5 km běh pro ženy.

Startovné na dm rodinný minimaraton můžete pořídit už za 200 bodů v Messenger Clubu. Závod pro rodiny i jednotlivce je určen všem, kteří chtějí být součástí maratonského dění. Na trasu, která má symbolické 3 km, se můžete vydat se svými dětmi. Není ani potřeba celou trasu běžet. Účastníci doběhnou na Staroměstské náměstí, kde mohou přivítat v cíli vítězné maratonce a pobavit se s Marathon Music Festivalem.


V sobotu 10. září v 18:00 pak odstartuje z náměstí Republiky běh, který je jediným velkým závodem v Praze určeným výhradně pro ženy. Atmosféra podvečerního běhu centrem Prahy bude jedinečná. Domluvte se s kamarádkami a kolegyněmi a pojďte se proběhnout! Na čas, jen tak pro radost anebo oslnit v novém běžeckém oblečení! Vzdálenost 5 km je tak akorát, takže nemusíte mít natrénováno, abyste si závod užily. Startovné na adidas běh pro ženy si v Messenger Clubu objednáte už za 400 bodů.