Telefon: 220 440 000

kurýr - rozvoz zásilek po Praze / kariéra

Aktuálně hledáme kurýry pro rozvoz zásilek na území Prahy a okolí s nástupem ihned.

KOHO HLEDÁME?

  • především řidiče s osobním autem kombi nebo pick-upem, ale i cyklisty, kurýry na skútry, motorky a dodávky
  • upřednostňujeme řidiče s vlastním dopravním prostředkem, ale máme k dispozici i firemní vůz

NÁPLŇ PRÁCE

nabízíme 3 typy rozvozů:

  • rozvoz expresních zásilek po Praze
  • rozvoz zásilek z centrálního depa v Horních Počernicích, kde si kurýři každý pracovní den 7:00 - 7:30 vyzvednou najednou všechny zásilky, které doručují v optimalizovaných okruzích po Praze nebo Středočeském kraji
  • rozvoz pravidelných zásilek realizovaných každý den po Praze a okolí (od dubna)

POŽADAVKY:

  • výpis z trestního rejstříku
  • živnostenský list
  • řidičský průkaz
  • znalost Prahy a skvělý orientační smysl
  • orientace na klienta a jeho potřeby, trpělivost
  • komunikativnost, příjemné vystupování
  • spolehlivost, rychlost, flexibilita
  • u vlastních aut souhlas s umístěním firemních reklamních polepů
  • fyzická zdatnost
  • preferujeme zájemce se zkušenostmi v kurýrní službě

NABÍZÍME:

  • zázemí v prostředí dynamicky se rozvíjející stabilní společnosti
  • kompletní firemní výstroj
  • odměna v závislosti na počtu realizovaných zásilek

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, klikněte prosím na odkaz "Mám zájem" a vyplňte formulář. Nebo nám zašlete životopis na e-mail: nabor.kuryru@messenger.cz. Vybrané zájemce budeme kontaktovat.