Telefon: 220 440 000

Operátor provozu v centrálním depu - Praha / kariéra

Do našeho týmu aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Operátor provozu v centrálním depu. Ideálním kandidátem je pro nás ten, který preferuje rozmanitou pracovní náplň před každodenní rutinou a dokáže pružně reagovat na rychle se měnící situace v prostředí expresní přepravy zásilek.

Co Tě u nás bude čekat?

Komunikace – klienti, kolegové, kurýři – se všemi budeš v každodenním kontaktu, osobně, telefonicky nebo e-mailem.
Počítač – máme spoustu IT nástrojů, které Ti pomohou k efektivní práci – stěžejní aplikace si vyvíjíme sami, i Ty se můžeš na dalších zlepšeních podílet.
Manuální práce – v depu se každý den sejdou všechny přepravované zásilky – k ruce budeš mít dostatek pomocníků, které budeš koordinovat, ale ani Tobě by manuální práce neměla být úplně cizí.

Co bys měl umět a mělo by Ti vyhovovat?

Umět nemusíš klidně „nic“, co budeš potřebovat znát ke své práci, to Tě naučíme... Hledáme jednoduše řečeno člověka, který má „selský rozum“, chuť pracovat, dokáže si udržet nadhled a jen tak něco ho nerozhodí.
Depo je v provozu od pondělí do pátku, víkendy budeš mít volné. Navíc se můžeš s kolegy vždycky domluvit, jestli Ti zrovna vyhovuje spíš dopolední směna od 7:00 do 15:30 nebo odpolední od 14:30 do 23:00.

Proč se stát součástí našeho týmu?

Baví nás to, co děláme – stále jdeme dopředu, neznáme problémy, jen výzvy.
Není nás zbytečně mnoho – velmi rychle můžeš začít i jako jednotlivec ovlivňovat víc, než si možná myslíš.
Našich lidí si vážíme – jestli hledáš stabilní zaměstnání, jsi na pravém místě.
A pro každého máme něco navíc – stravenky, Multisport karta, vstupenky do kina nebo na fotbal, slevy u našich partnerů, slevy na naše služby – to vše Ti rádi poskytneme.

Kdy Tě očekáváme?

Místo je volné, takže třeba ihned.

Jestli jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis na e-mail kariera@messenger.cz a do předmětu uveď Specialista provozu v centrálním

depu.

Jestli zaujme Tvůj životopis nás, určitě se Ti ozveme. A kdyby se Ti nikdo neozval, nezlob se, ale znamená to, že jsme dali přednost někomu jinému.

Těšíme se na Tebe!