Telefon: 220 440 000

operátor/ka centrálního depa - Praha / kariéra

Do našeho centrálního depa v Praze – Horních Počernicích aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Operátor centrálního depa/skladu. Ideálním kandidátem je pro nás člověk, který je schopný nést zodpovědnost za odvedenou práci a svá rozhodnutí, je učenlivý, je týmovým hráčem a preferuje rozmanitou pracovní náplň před každodenní rutinou. Zároveň se nebojí fyzické práce a je schopen přiložit ruku k dílu.


Jak ve zkratce vypadá běžný pracovní den v našem depu a co Tě čeká?

Ráno je potřeba odbavit kurýry, kteří vyrážejí na své pravidelné doručovací okruhy. Většina agendy je na kurýrovi, ale sem tam je potřeba pomoct.
Telefon a e-mail - dva nástroje, bez kterých se v průběhu celého dne neobejdeš. Zákazníci objednávají přepravy, kurýři řeší běžné provozní záležitosti, spolupracuješ s regionálními pobočkami...
Občas se něco nepovede a i reklamace je nutné řešit. Vždy samozřejmě ke spokojenosti zákazníka.
Několik našich zákazníků má u nás své zboží i uskladněné. Některé zásilky Ti tedy nepřiveze kurýr, ale připravíš si je k expedici přímo ze skladu...
Odpoledne se začínají vracet kurýři ze svých okruhů a vykládají vyzvednuté zásilky. Zároveň začínají přicházet i brigádníci, kteří pomáhají s vykládkou, kontrolou a večerní expedicí. Na Tobě bude, celé to koordinovat, aby práce „odsýpala“.
K večeru se uzavírají objednávky. Teď ještě rozdělit, ze kterého regionálního depa bude lepší každou ze zásilek doručovat...
…A můžeme se vrhnout na večerní expedici. Sjíždějí se dodávky ze všech regionů, přivezené zásilky je třeba vyložit, roztřídit a připravit k expedici. Ale neboj, nebudeš na to sám/sama. K ruce máš stále tým pomocníků. Když je tohle hotové, zavíráme depo a jdeme domů...


A co od Tebe očekáváme?

SŠ vzdělání je výhodou, ale důležitější než škola je pro nás "selský rozum" a logické uvažování.
Když něco začneš, ale nedotáhneš, výsledek nikdy nestojí za nic. Zodpovědnost a spolehlivost musí být u Tebe na prvním místě.
Jednou z našich předností je rychlost, i Ty by ses měl umět rychle a správně rozhodnout.
Určitě se hodí vědět, kde leží Vimperk a kde Vamberk, takže jestli se orientuješ v místopisu ČR, a popř. i SR, jedině dobře.
Jak jsme zmiňovali, bez počítače to nejde. Minimálně Word a Excel bys měl znát, orientaci v interním systému tě naučíme. Ostatně, programovali jsme si jej sami, takže má svá specifika.
E-maily bez hrubek, text, který "má hlavu i patu", sympatické vyjadřování po telefonu? Pro nás naprostá nezbytnost.
Provozní doba depa je od 7:00 do 23:00. Směny jsou dvě, takže by Ti nemělo vadit pracovat střídavě od 7:00 do 15:30 a od 14:30 do 23:00. Víkendy jsou samozřejmě volné.
Pokud máš zkušenosti z provozu kurýrní služby nebo spedice, uvítáme to. Podmínkou to ale není, náš provoz má mnoho specifik a co budeš potřebovat, to Tě naučíme.


A co od nás vyjma platu dostaneš?

Zaškolíme Tě od A do Z.
Rosteme, a pokud budeš mít výsledky a ambice, můžeš růst taky.
Jsme na trhu od roku 1991. Když Ti to půjde, o práci se bát nemusíš.
Zázemí menší rodinné firmy.
Odpovídající finanční ohodnocení.
Stravenky, slevu na naše služby.
Zaměstnáme Tě na HPP.

Pokud můžeš nastoupit ihned, jen to uvítáme.

Pokud Tě naše nabídka zaujala, zašli svůj strukturovaný životopis na e-mail kariera@messenger.cz a do předmětu uveď Operátor centrálního depa.

Když naopak zaujme Tvůj životopis nás, budeme Tě kontaktovat. Pokud se neozveme, nezanevři na nás, ale znamená to, že jsme dali přednost někomu jinému.

Těšíme se na Tebe!