Telefon: 220 440 000

Dispečer - zadávání zásilek kurýrům, Praha / kariéra

Do týmu největší expresní kurýrní služby v Praze aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici DISPEČER - zadávání zásilek kurýrům. Nástup je možný ihned.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • komunikace s kurýry přes vysílačku i telefon
  • plánování směn pro kurýry
  • servis pro kurýry (pomoc s hledáním adres, řešení nestandardních situací)

POŽADUJEME:

  • znalost Prahy a okolí
  • výborné komunikační schopnosti
  • ochotu být časově flexibilní
  • schopnost rychlého rozhodování a asertivního jednání
  • základní znalost práce na PC

NABÍZÍME:

  • směny dle domluvy 2-3x týdně nebo každý druhý celý týden
  • možné i na poloviční úvazek
  • práce v pracovní dny na tři směny: ranní (7:00-15:30), denní (8:30-17:00) a odpolední (10:30-19:00)
  • kompletní zaškolení na danou pozici
  • zázemí stabilní společnosti
  • práci v přátelském kolektivu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • spolupráce na IČO, dle dohody i HPP
  • nástup možný ihned
  • možnost využít slev od našich partnerů
  • sleva na firemní služby

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na e-mail kariera@messenger.cz.

Vybrané zájemce pozveme na osobní pohovor.