Telefon: 220 440 000

Brigáda: Administrativa ve skladu na Praze 7 / kariéra

Do našeho týmu aktuálně hledáme brigádníka na pozici Administrativa ve skladu v Praze 7. Hledáme pracovníka, který je schopný nést zodpovědnost za odvedenou práci a svá rozhodnutí, je týmovým hráčem a preferuje rozmanitou pracovní náplň před každodenní rutinou. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:

  • příjem a správa zásilek
  • příprava a tisk štítků
  • označování zásilek štítky
  • třídění a expedice zásilek
  • každodenní komunikace s kurýry
  • příjem a třídění pošty

Požadujeme:

  • základní znalost práce na PC (především MS Office)
  • schopnost rychlého rozhodování a asertivního jednání
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost
  • znalost místopisu ČR, ideálně i SR
  • výborný projev slovem i písmem
  • předchozí pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • SŠ vzdělání

Nabízíme:

  • kompletní zaškolení na danou pozici
  • spolupráci formou DPP
  • zázemí stabilní společnosti
  • práci v přátelském kolektivu
  • pracovní doba po-čt 16:00 - 20:00, v pátek 15:00 - 20:00 hodin
  • dobrá dostupnost skladu na Praze 7 - Heřmanova 1a - Garáře Vltavská
  • nástup ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis na e-mail kariera@messenger.cz
Do předmětu e-mailu uveďte název pracovní pozice.