VÁNOČNÍ HROMADNÝ ROZVOZ DÁRKŮ

15.11.2017

VÁNOČNÍ HROMADNÝ ROZVOZ DÁRKŮ od 10 ks po Praze, celé ČR i do Bratislavy přes jednoduchý portál snadno a rychle!

 

Ušetřete si starosti s doručováním dárků

Máte už pro své obchodní partnery připravené dárky a přemýšlíte, jak je doručit? Využijte náš výhodný vánoční rozvoz 10 a více kusů zásilek za paušální ceny. Dárky nemusíte balit do speciálních krabic. Díky ruční překládce na všech našich depech stačí zabalit dárek (např. i víno) do dárkové taštičky.

Všechny zásilky si vyzvedneme najednou a v následujících dvou pracovních dnech je doručíme na dodané adresy. Dárky doručujeme po Praze, celé ČR i do Bratislavy. 

PRAHA
malá zásilka - 90 Kč/ks
velká zásilka - 120 Kč/ks

ČR
malá i velká zásilka - 150 Kč/ks

BRATISLAVA
malá i velká zásilka - 350 Kč/ks

 

Jednoduchý import zásilek i tisk štítků

Máme pro vás připravený ZÁKAZNICKÝ PORTÁL, díky kterému jsou objednávky jednodušší, přehlednější a rychlejší. Stačí se přihlásit zákaznickým číslem a heslem.

  • Zásilky si sami naimportujete rovnou do našeho systému.
  • K zásilkám si z našeho systému vytisknete štítky s adresou o formátu 2 x 7 štítků na A4 archu a dárky jimi rovnou označíte.
  • Finální seznam zásilek si můžete stáhnout v excelu do svého PC.

PROSÍME před odesláním objednávky si zkontrolujte aktuálnost adres a kontaktů, na které se dárky mají doručit! Vytištěné štítky (čárové kódy) prosím nepřelepujte izolepou.

 

OBJEDNAT VÁNOČNÍ ROZVOZ

  

Jak to funguje?

  • OBJEDNÁVAT můžete přepravu 10 a více kusů.
  • Pokud objednáte přepravu do 15 hodin a vyzvednutí dárků je v Praze nebo ve městě, kde máme pobočku (seznam poboček zde), zásilky vyzvedneme ještě tentýž den.
  • Objednávky na vánoční rozvoz spouštíme již 8. 12. 2017 přijímáme je až do 21. 12. 2017 do 15 hodin. Nenechávejte však objednávku na poslední chvíli! Myslete na to, že mnozí obdarovaní mají poslední týden před Vánoci dovolenou a dárek by se k nim tedy mohl dostat až v novém roce. Nejlepší čas na objednání je 8. - 15. 12. 2017!
  • Uvedené ceny jsou bez DPH 21 %. Na ceny se vztahují obratové slevy.
  • Hromadný vánoční rozvoz zajišťujeme pouze pro registrované klienty s platbou na fakturu. Pokud u nás nemáte zákaznické číslo, zaregistrujte se zde.
  • Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte nás na e-mailu vanoce@messenger.cz nebo nám zavolejte na 731 620 203 nebo 731 620 220.