VÁNOČNÍ HROMADNÝ ROZVOZ DÁRKŮ

09.12.2016

VÁNOČNÍ HROMADNÝ ROZVOZ DÁRKŮ od 10 ks po Praze, celé ČR i do Bratislavy přes jednoduchý portál snadno a rychle!

Ušetřete si starosti s doručováním dárků

Máte už pro své obchodní partnery připravené dárky a přemýšlíte, jak je doručit? Využijte náš výhodný vánoční rozvoz 10 a více kusů zásilek za paušální ceny. Dárky nemusíte balit do speciálních krabic. Díky ruční překládce na všech našich depech stačí zabalit víno do dárkové taštičky.

Všechny zásilky si vyzvedneme najednou a následující pracovní den je doručíme na dodané adresy. Doručujeme do druhého dne po Praze, celé ČR i do Bratislavy. 

PRAHA
malá zásilka - 90 Kč/ks
velká zásilka - 120 Kč/ks

ČR
malá i velká zásilka - 150 Kč/ks

BRATISLAVA
malá i velká zásilka - 350 Kč/ks

 

Jednoduchý import zásilek i tisk štítků

Letos jsme pro vás připravili  ZÁKAZNICKÝ PORTÁL, díky kterému teď budou objednávky jednodušší, přehlednější a rychlejší. Stačí se přihlásit zákaznickým číslem a heslem.

  • Zásilky si sami naimportujete rovnou do našeho systému.
  • K zásilkám si můžete sami vytisknout naše štítky a dárky tak rovnou označit adresami.
  • Finální seznam zásilek si můžete stáhnout v excelu do svého PC.
  • Pokud si s novým systémem nebudete vědět rady, pomůžeme vám.

OBJEDNAT VÁNOČNÍ ROZVOZ

Objednávat můžete přepravu 10 a více kusů. Objednávky na vánoční rozvoz přijímáme až do 22. prosince do 15 hodin. Uvedené ceny jsou bez DPH 21 %. Na ceny se vztahují obratové slevy. Hromadný vánoční rozvoz zajišťujeme pouze pro registrované klienty s platbou na fakturu. Pokud u nás nemáte zákaznické číslo, zaregistrujte se zde.

Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte nás na e-mailu vanoce@messenger.cz nebo nám zavolejte na 731 620 203 nebo 731 620 220.