Nový MESSENGER PORTÁL pro hromadné objednávky

21.11.2016

Hromadné zásilky jednoduše a přehledně! Objednáváte rozvoz více zásilek najednou? Tak právě pro vás jsme vytvořili nový MESSENGER PORTÁL!

Spustili jsme pro vás nový MESSENGER portál, který vám umožní objednávat přepravu zásilek jednoduše a odkudkoliv.

Import adres je velice snadný, všechny zásilky si můžete vyhledat v přehledné tabulce a navíc si ke všem vytisknout i náš štítek.

 

 
Jak konkrétně vám portál usnadní práci?

 

Objednávejte přepravu zásilek snadno a rychle
Vyplňte adresy přímo do našeho portálu nebo je zkopírujte z tabulky z Excelu. Import je jednoduchý, intuitivní a ušetří Vám čas.

 

Mějte přehled
Všechny Vaše zásilky máte pod kontrolou díky našim přehledným tabulkám. Ve vyhledávání najdete historii objednávek i aktuální přepravy. Ověříte si například, kdy byla zásilka doručena a kdo ji převzal. S daty můžete dále pracovat díky jednoduchému exportu do Excelu.

 

Štítky!
Automaticky generované štítky na zásilky Vám ulehčí život. Stačí je jenom vytisknout z našeho portálu a nalepit na zásilky. Používejte štítky formátu 70x36mm (24 štítků na A4 archu).

  

 

Portál pro objednávání zásilek naleznete na adrese www.messenger.cz/portal. Přihlaste se Vaším zákaznickým číslem a heslem. Klikněte nahoře v menu na IMPORT. Vyplňte adresu vyzvednutí a své kontaktní údaje. Do tabulky doplňte nebo nakopírujte všechny adresy doručení a klikněte na tlačítko IMPORTOVAT. Potvrzení o dokončeném importu Vám zašleme obratem do e-mailu.

 

Pokud máte jakékoliv otázky či připomínky ohledně portálu, neváhejte nás prosím kontaktovat na čísle 220 400 049 nebo na e-mailu sales@messenger.cz.


Věříme, že jsme MESSENGER portál navrhli tak, aby Vám ulehčil práci. Naším cílem je, aby se pro Vás stal vítaným pomocníkem při objednávání přepravy. Budeme proto velmi rádi, pokud nám na nový objednávkový systém poskytnete zpětnou vazbu, abychom i nadále mohli naše služby vylepšovat.