Náš tým na pražském 1/2maratonu

31.03.2015

Náš MESSENGER running team opět ukázal, že rychlost je naší velkou předností nejen na kole, motorce nebo v autě. Gratulujeme všem k obdivuhodným výkonům na pražském 1/2maratonu a děkujeme za skvělou reprezentaci!

Cyklista Michal Knap patří ke špičce našeho běžeckého týmu. Sportisimo 1/2maraton zaběhnul za neuvěřitelných 1:19:16. Loňský čas si tak zlepšil skoro o dvě minuty a umístil se v první stovce ze všech 12,5 tisíce běžců.

Jako druhý do cíle doběhnul Eman Buzek z našeho IT oddělení. S časem 1:21:49 se oproti loňskému 1/2maratonu zlepšil o skoro deset minut!

Jako třetího jsme v cíli vítali Honzu Dušátka, který u nás již 15 let jezdí na skútru. Honza na 1/2maraton trénoval sice na poslední chvíli, ale na jeho výsledku 1:37:56 to vůbec nebylo znát. 

Chvíli po Honzovi dorazil Karel Pulec, který pro Vás denně v centru Prahy doručuje obědy a večeře od Ordr.cz na speciálním cargo kole. Karel si 1/2maraton zaběhnul vůbec poprvé. Za svůj čas 1:39:23 se však vůbec nemusí stydět.

Naši messengerovskou pětku uzavřel Michal Kiršner, který jen zřídkakdy vynechá závod série RunCzech. Michal se v cílové rovince objevil v čase 1:46:45 a umístil se tak mezi prvními třemi tisíci běžci.

Podívejte se na fotografie všech našich běžců v naší fotogalerii.

        

Eman Buzek a Michal Kiršner v cílové rovince pražského Sportisimo 1/2maratonu.