Na 1/2maratonu jsme zabodovali

15.04.2014

Pražského Sportisimo 1/2Maratonu se zúčastnilo neuvěřitelných 12 500 lidí. Nechyběli mezi nimi také čtyři běžči v dresu MESSENGER. Podívejte se, jak skvěle nás reprezentovali.

Kurýr Michal Knap jen výjimečně vynechá nějaký běžecký závod a tradičně obsazuje první příčky v profesi kurýr. Letošní 1/2Maraton zaběhl jako 133. se skvělým časem 1:21:05.

Michalovi byl v patách Marek Stehlík - kurýr, kterého během dne můžete potkat v centru Prahy na nákladním kole cargo bike. Marek se ukázal jako zdatný běžec a s časem 1:23:43 obsadil 202. příčku!

Jako třetí z MESSENGER týmu doběhl Eman Buzek z našeho IT oddělení. Všem předvedl, že ne všichni ajťáci mají ke sportu špatný vztah a v cílové rovince se objevil hned 10 minut po Michalovi. Doběhl jako 618. v pořadí s časem 1:31:54.

Kurýr Michal Kiršner jezdí sice celý den v autě, ale je vidět, že ve volném čase určitě pilně trénuje. Mezi 12,5 tisíci běžci se umístil mezi prvními třemi tisíci a 1/2Maraton zaběhnul v čase 1:45:46.